Prisijungimo forma
Vartotojo el. paštas
Slaptažodis


Jei esate naujas vartotojas - Registruokitės

Prekių krepšelis
Jūsų prekių krepšelis tuščias:
(0)
 

Spausdintuvų kasečių pildymas

 

UAB „FIKSERA“ pagrindinė įmonės veikla - rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kasečių pildymas. Siekiant užtikrinti aukščiausią kasečių pildymo kokybę UAB „FIKSERA“ specialistai griežtai laikosi kasečių pildymo technologijos.

Lazerines kasetes įmonės technikai išrenka ir kruopščiai išvalo. Kasečių sudedamosios dalys atnaujinamos cheminių medžiagų pagalba. Visiškai išsidėvėjusios detalės keičiamos naujomis.

Surinktos kasetės užpildomos tik sertifikuotomis aukščiausios kokybės medžiagomis, kurių kokybe įsitikino ne tik Lietuvos bet ir Europos šalių įmonės. UAB „FIKSERA“ užpildytos kasetės atspausdina daugiau kopijų, negu originalios kasetės, kadangi yra pilama daugiau tonerio bei rašalo negu į originalias kasetes.

Spausdintuvų kasečių pildymas tai ne tik būdas ekonomiškiau spausdinti, bei sumažinti įmonės išlaidas spausdinimo srityje. Pakartotinai pildydami jau pagamintą kasetę mažinate išmetamų į aplinką jau panaudotų kasečių skaičių ir tuo prisidedate prie aplinkos tausojimo.

 

„FIKSERA“ kasetės

 

Jūsų pildoma kasetė susidėvėjo ir jos nebeįmanoma kokybiškai užpildyti? Jums nėra būtinybės pirkti naują originalią kasetę. UAB „FIKSERA“ gali Jums pasiūlyti firminę „FIKSERA“ ženklo kasetę.

„FIKSERA“ kasetės gaminamos tik iš originalių niekuomet anksčiau nepildytų kasečių. Kasetės renovavimo procese keičiamos visos pagrindinės kasetės sudedamosios dalys, kurios tiesiogiai įtakoja spausdinimo kokybę.

Nepaisant to, kad viena ar kita sudėtinė kasetės detalė dar geros techninės būklės, pagal griežtą „FIKSERA“ kasečių gamybos technologiją ji vis tiek keičiama nauja. Tokios renovavimo technologijos dėka „FIKSERA“ kasetė bus sėkmingai pildoma nuo penkių iki aštuonių kartų.

 

Spausdintuvų ir kopijavimo aparatų techninis aptarnavimas ir remontas

 

Jums nebereikia rūpintis kas suremontuos neveikiantį spausdintuvą ar kopijavimo aparatą. Užtikrinsime Jums ne tik Jūsų įmonės spausdintuvų kasečių pildymą bet ir pačių spausdintuvų profilaktinę priežiūrą bei remontą.

Jūsų pageidavimu, kol bus remontuojamas sugedęs spausdintuvas, pristatysime mūsų įmonės spausdintuvą, kuriuo galėsite naudotis visiškai nemokamai.

Identifikavę gedimą UAB „FIKSERA“ meistrai būtinai Jus informuos apie gedimą bei jo pašalinimo kaštus. Pasiūlysime Jums optimaliausią sprendimą apsisprendžiant dėl sugedusio aparato remonto bei patarsime kaip eksploatuoti spausdintuvus, kad ateityje išvengtumėte jų gedimo.

Visiems atliktiems darbams, bei pakeistoms detalėms suteikiama garantija ir pogarantinis aptarnavimas.

Atstovo iškvietimas ir sugedusio įrenginio pristatymo paslaugos yra NEMOKAMOS!

 

IT priežiūros paslaugos

 

Ne mažiau svarbi Jūsų įmonės dalis ir kompiuterinė technika. Galbūt ji ne taip dažnai primena apie save kaip besibaigianti kasetė. Tačiau kompiuterinės priežiūros gedimas ar vis atsikartojantys trikdžiai gali tapti itin rimta problema.

Siekiant išvengti fatališkų pasekmių, kuomet pačiu netinkamiausiu metu sustoja darbas dėl sugedusio kompiuterio - pasirašykite bendradarbiavimo sutartį dėl Jūsų įmonės IT priežiūros.

Mūsų įmonės specialistai įvertins Jūsų turimą IT ūkį bei patars kaip išvengti galimų gedimų. Profesionalūs specialistai užtikrins itin operatyvų reagavimą siekiant atstatyti Jūsų kompiuterių darbingumą.